Platbou vopred na účet máte od nás zľavu 3% na akúkoľvek obuv. Stačí, ak ako spôsob platby pri zaslaní objednávky zvolíte platbu vopred na účet a dodatočnú zľavu na obuv máte istú. Neplatí pre doručenie kuriérom.

DARČEKA ZADARMO! Pri každej objednávke nad 15,- EUR dostanete od nás darček ZADARMO. Automaticky Vám bude pridaný do objednávky v druhom potvrdení objednávky.

Doprava ZADARMO! Pri objednávke nad 59,00 EUR máte od nás dopravu ZADARMO. V prípade platby vopred neplatíte žiaden manipulačný poplatok ani poštovné. Nevzťahuje sa na platbu dobierkou, kde platíte iba za túto službu sumu 1,50 EUR.

DENNE NOVÝ TOVAR! Vážené zákazníčky, v našej ponuke nájdete denne novú ponuku tých najlepších, najkrajších a najlacnejších druhov topánok.

Ako zistím správnu veľkosť nohy?

Návod, ako si správne určiť veľkosť obuvi k objednaniu nájdete v tabuľke s názvom "Tabuľka veľkostí". V prípade, že má obuv inú vnútornú dĺžku ako je štandardná dĺžka, rozmer nájdete uvedený pod konkrétnou obuvou.

NENAŠLI STE TOVAR, KTORÝ STE HĽADALI? Nenašli ste na našich stránkach tovar, ktorý ste hľadali? NEVADÍ! Stačí, keď nám pošlete obrázok mailom na našu adresu a tovar sa Vám pokúsime vyhľadať u dodávateľov.


TIP na dobrý nákup
Tovar 2. triedy. Bezchybný tovar, bez akýchkoľvek vád. Je iba niekoľkokrát skúšaný. Sexi, krásne a moderné dámske elegantné čižmy na nižšom opätku. Sú krásne zdobené prešívanim. V hornej časti je pracka. Pokiaľ by ste chclei, vrchná časť čižmičiek sa dá zohnúť a Vy tak môžete zmeniť dizajn čižmičiek. Majú jemnú zateplivku, sú vhodnejšie na jar, leto, jeseň, ale aj nie veľmi silnú zimu. Sú proste
bežná cena 43,49 EUR
Cena dnes: 26,99 EUR

Sexi dámske čižmy hnedé SKLADOM
vypredané

ČIŽMY a čižmičky / Na platforme

Usporiadať podľa 
Výrobca  

**Členkové topánočky na podpätku BEIGE

Cena dnes: 27,29 EUR

vypredané


**Členkové topánočky na podpätku RED

Cena dnes: 27,29 EUR

SKLADOM
NOVINKA


.*.Čižmičky na kline camel
bežná cena 39,99 EUR

Cena dnes: 18,99 EUR

SKLADOM
AKCIA


.*.Členkové topánočky béžové
bežná cena 47,00 EUR

Cena dnes: 21,99 EUR

SKLADOM
NOVINKA
AKCIA


.*.Členkové topánočky modré
bežná cena 47,00 EUR

Cena dnes: 21,99 EUR

SKLADOM
NOVINKA
AKCIA

YjllZGI2